Naujienos

Mažeikių r. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ gamtosauginio ugdymo darbo grupės nariai dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės paskelbtame 2024 metų Visuomenės aplinkosauginio švietimo projekte ir gavo finansavimą projekto „Vaikai ir vabzdžiai, ropinėja pievoje linksmai“ įgyvendinimui.

Mūsų „Jurginėlis“ Sedos jurginų šventei jau pasiruošęs! Ačiū visiems prisidėjusiems darbais, gėlėmis, palaikymu.

Rudeniškai šiltą ir saulėtą rugsėjo 2 – osios rytą susirinko visa, Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ bendruomenė, pasitikti naujų mokslo metų. Darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Milieškienė pasveikino visus su mokslo metų pradžia, palinkėjo sėkmės ir geros nuotaikos, naujų įspūdžių.

Birželio 17-21 dienomis Mažeikių r. Sedos lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ vyko Olimpinės kartos vasaros stovykla „Maži čempionai-dideli tikslai“. Ši savaitė kupina nuotykių, atradimų ir linksmų akimirkų įkvėpė būsimus čempionus siekti savo tikslų ir svajonių.

Birželio 4 dieną Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinukai vyko į Mažeikių r. lopšelio-darželio „Eglutė“ organizuojamą baigiamąjį renginį „Bolbynė“.