Naujienos

Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinukai gegužės 5 dieną kartu su mokytojomis Vilma Majauskiene ir Irena Monstavičiene važiavo į Kretingą, kur vyko Žemaitijos regiono švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų festivalis „Iš močiutės skrynios“. Į tradicinę šventę suvažiavo mažieji žemaitukai iš atokiausių...

Mažeikių r. Sedos lopšelio-darželio pedagogai prisideda prie projekto „Oranžinio kamuolio vajus Mažeikiuose“, skirto įprasminti Lietuvos 100-metį ir pagerbti nusipelniusius kraštiečius krepšininkus ir trenerius.

Velykos - pavasario šventė, kai pabudusi gamta dovanoja gaivią žalumą, paukštelių čiulbėjimą, saulutės šilumą, bei taip vaikų laukiamą Velykų šventę. Balandžio 14 dieną visų grupių vaikučius aplankė išdykę Velykų kiškiai (E. Anužienė ir V. Neliubšienė). Atėję į darželį kiškučiai neliko nepastebėti. Žiūrėdami pro darželio langus vaikai labai...

Oliziukas – tai savotiškas augintinis, kuriuo reikia rūpintis, laistyti, prižiūrėti, kad želdynukai užaugtų. Pats įdomumas, kai želdynukai pradeda dygti ir ryškėti. Oliziukas tada tampa nuotaikingas ir gražus, šukuoseną galime formuoti pagal norus.

Atbundanti gamta, parskridę pirmieji paukščiai, gėlės žiedelis, pirmas pievos lapelis, tarsi praneša, kad jau metas pasitikti pavasarį. Šis metų laikas ypatingas savo grožiu, naujų darbų pradžia. Kovo mėnuo yra Sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių.

Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinukai kartu su mokytojomis V. Majauskiene, I. Monstavičiene ir mokytojos padėjėja D. Strikaityte, dalyvavo Mažeikių rajono įstaigų bendradarbiavimo iniciatyvoje „Skambiek, pavasari, žemaitėška“, kuri skirta Žemaičių kalbos metams paminėti.

„Kiškučių“ grupės vaikai paminėjo Pasaulinę vandens dieną. Mažieji pasikvietė į svečius linksmą debesėlį, kuris papasakojo apie vandens naudą.

Kovo 21 d. minima pasaulinė Dauno sindromo diena. Šios dienos tikslas – formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į Dauno sindromą turinčius žmones, jų ir jų šeimų integraciją į visuomenę.

Žemės diena

21/03/2022

Ačiū saulei, kad šildo žemę,
Ačiū žemei, kad augina medį,
Ačiū žolynams, kad grožiu ir spalvomis džiugina žmogų,
Ačiū žmogui už tai kad myli saulę, žemę, medžius ir gėles,
Už tai, kad moko visa tai mylėti vaikus.

„Kiškučių“ grupės vaikai ir mokytojos, vasario ir kovo mėnesiais, vykdė tęstinį projektą „Trys spalvos“. Visos projekto veiklos buvo skirtos valstybinėms Lietuvos šventėms paminėti.