Naujienos

Žiema – vienas iš gražiausių metų laikų, kuris dovanoja ne tik baltas pusnis, bet ir įvairias žiemos linksmybes, o vaikai – žiemos linksmybių laukia su dideliu nekantrumu ir vaikišku džiaugsmu. Sausio 17 d. lopšelyje – darželyje „Jurginėlis“ vyko žiemos sporto šventė „Žiemos linksmybės“.

Tėvų dalyvavimas darželio veiklose, ugdymo (si) procese kartu su savo vaikais padeda vaikams lengviau prisitaikyti prie naujų situacijų, o tėvams apsilankymas ugdymo įstaigoje, padeda geriau pažinti savo vaikus skirtingose aplinkose.

Ar tu barsi, ar tu šauksi – snaigės niekaip nepagausi. Ant delniuko ji ištirpsta, lašeliu vandens pavirsta. O ant žemės – ji jau niekas. Ji ne snaigė jau, o sniegas.

„Meškučių“ grupės ugdytiniai kūrybingai paminėjo Laisvės gynėjų dieną – dalyvavo STEAM veikloje „Saugau Lietuvą nuo priešų“. Vaikai atkartojo Sausio tryliktosios įvykius: darė pilies, laužų, tankų, žmonių maketus, piešė trispalves.

Sausio mėnesį „Drugelių“ ir „Boružiukų“ grupės vaikučiai klausydami pasakojimo „Kaip ežiukas nugalėjo peršalimą“ aiškinosi, kas yra peršalimas, kaip jo išvengti bei kaip susirgus jį įveikti.

Darželio vaikai atsisveikino su Šventine eglute. Smagiai leido laiką su Besmegeniu ir Žiema. Atskleidė eglutės paslaptį, šoko, dainavo, patyrė daug džiugių emocijų.

Gamtosauginio ugdymo darbo grupė pasiūlė visai darželio bendruomenei iš antrinių žaliavų sukurti eglutes, kurios būtų netradicinės, neįprastos – kitokios, kurios papuoštų mūsų darželį ir teiktų džiaugsmą visą šventinį laikotarpį.

Advento metu Kalėdoms ruošiamės pastebėdami šalia esantį, pasidalindami su kitu savo laiku, geru žodžiu, kantrumu, viltimi.
Prieš šventes, aplankyti Sedos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje gulinčius ligonius, Sedos darželio-lopšelio „Jurginėlis“ priešmokyklinukams yra tapusi gražia tradicija.

Gražiausios metų šventės – Kalėdų, labiausiai laukia patys mažiausi. Gruodžio 20 dieną darželis klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo. Vaikučiai susirinko į kalėdinę šventę, kurioje mažųjų laukė susitikimas su Kalėdų seneliu ir jo padėjėjais – elfe, panda ir meškinu.
Vaikai kartu su smagiais personažais žaidė žaidimus, dainavo, šoko. Po...