Naujienos

Sedos l/d „Jurginėlis“ mergaičių ansamblis, vadovaujamas meno vadovės Vilmos Majauskienės, kartu su priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vilma Neliubšiene, dalyvavo Žemaitijos regiono švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų festivalyje „Iš močiutės skrynios“.

Kovo mėnuo yra sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių“. Visą šį laikotarpį su vaikais buvo kalbama apie draugystės svarbą, patyčių problemas, kylantį pyktį, kai vaikai ar suaugusieji susiduria su įvairiomis nenumatytomis situacijomis.

Mylėti reikia mokytis ir mokyti...
Mylėti žolę, žemę, debesį, žvėrį.
Kaip vaikas pamils žmogų,
jei jis niekada nemylėjo pienės ar žiogo?
Kaip vaikas pamils gyvenimą,
jei jis niekada nemylėjo žemės ar debesėlio?

Kovo 17 dieną į Sedos lopšelio-darželio priešmokyklinę ugdymo grupę „Drugeliai“, atvyko grupės auklėtinės Aleksandros mama Lina Atkočaitytė Ismailovė. Pasakojo apie genealogiją, bei visą giminės medžio kūrimo procesą.

Kovo 11 – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. „Boružiukų“ grupės vaikai šią datą paminėjo kepdami keksiukus su Arno mama Laima Čiuldiene. Nuoširdžiai dėkojame mamytei už puikiai praleistą laiką.

Mažeikių r. Sedos l-d „Jurginėlis“ vasario 21 d. labai nuotaikingai atšventė Užgavėnes. Užgavėnės – išskirtinė metų diena, viena linksmiausių žiemos švenčių, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį.Darželyje nuo pat ryto jau vyko linksmas šurmulys. Vaikai su grupės auklėtojomis persirenginėjo, dažė veidus, dėjosi kaukes. Vieni...

Šių metų vasario 15 dieną Sedos lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ vyko regioninė konferencija „Žemaičių tradicijų ir papročių puoselėjimas, taikant patirtinį ugdymą, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams“. Tai ilgalaikės programos – V modulis. Programą organizuoja Mažeikių r. Sedos lopšelis-darželis „Jurginėlis“ ir Viekšnių...

„Boružiukų“ grupėje vyko patirtinė veikla „Žaidžiame parduotuvę“, kurioje dalyvavo Ugniaus mamytė Marina, dirbanti LIDL parduotuvėje. Ji papasakojo vaikams, kaip elgtis parduotuvėje, kokių prekių galima nusipirkti, kas atsitiktų, jei nesumokėję už prekes išeitume iš parduotuvės ir dar daug įvairių dalykų. Prisiminėme, kaip vadinasi mūsų pinigai, iš...

„Meškučių“ grupėje lankėsi kirpėja – plaukų stilistė, Huberto mama, Raimonda. Kirpėjo paslaugų reikia tiek moterims, tiek vyrams, tiek vaikams. Kirpėjo darbas patrauklus ir žavi savo profesijos įvairove.

Vasaris – užbaigia kalendorinius žiemos mėnesius. Visi jaučiame, kad saulutė kopia vis aukštyn ilgindama dieną. Priešmokyklinės ugdymo grupės „Drugeliai“ vaikams vasaris prasidėjo džiugia žinia, grupėje svečiavosi Barboros mama – Vaida.