Vasaros stovykla „Maži čempionai-dideli tikslai“

25/06/2024

Birželio 17-21 dienomis Mažeikių r. Sedos lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ vyko Olimpinės kartos vasaros stovykla „Maži čempionai-dideli tikslai“. Ši savaitė kupina nuotykių, atradimų ir linksmų akimirkų įkvėpė būsimus čempionus siekti savo tikslų ir svajonių.

Pirmadienį stovykla prasidėjo nuo nuotaikingos atidarymo šventės, kurios metu vaikai susipažino su stovyklos programa. Po komandų prisistatymų, linksmų šūkių ir priesaikos žodžių vyko linksmosios estafetės, kurias energingai ir išradingai vedė judesio korekcijos specialistas M. Zoza.

Antradienį, stovyklą aplankė Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Sedos priešgaisrinės gelbėjimo komandos ugniagesiai gelbėtojai K. Damalis ir V. Jonauskas, kurie ne tik pademonstravo savo įrangą, papasakojo apie savo darbą, bet ir leido vaikams patiems išbandyti gesinti gaisrą. Tai buvo įdomi ir naudinga patirtis, kuri leido vaikams geriau suprasti ugniagesių profesiją ir svarbą. Trečiadienį, stovykloje svečiavosi Žemaitijos skautų organizacijos Sedos Medeinos draugovės skautai. Vyresnioji skautė V. Katkuvienė ir jaunesnieji skautai supažindino vaikus su savo veikla, išmokė žaisti įvairius skautų žaidimus, ir dainuoti smagias dainas. Ši diena buvo kupina nuotykių ir komandinio darbo, o vaikai turėjo progą parodyti savo drąsą sumanumą ir draugiškumą.

Ketvirtadienį, stovykloje svečiavosi sveikatos specialistė V. Šakiniūtė ir logopedė V. Bružienė, bei dvi žavios jų asistentės I. Kryžauskienė ir L. Andriekienė. Jos supažindino vaikus su pirmos pagalbos teikimo pagrindais, mokė kaip sutvarstyti žaizdas, sustabdyti kraujavimą, pademonstravo kaip atlikti dirbtinį kvėpavimą ir išorinį širdies masažą.Penktadienį vyko stovyklos uždarymo šventė. Vaikai su šiaurietiškomis lazdomis keliavo į stadioną, kur mankštinosi, dalyvavo viktorinoje, iš kortelių dėliojo žodžius, atspindinčius stovyklos vertybes – pagarbą, draugystę, sąžiningumą, žaidė futbolą ir krepšinį. Šventės pabaigoje visi vaikai buvo apdovanoti mažomis dovanėlėmis, bei diplomais.

Olimpinė karta vasaros stovykla „Maži čempionai-dideli tikslai“ tapo nepamirštama patirtimi Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ vaikams, kurioje vaikai ne tik linksmai praleido laiką, bet ir ugdė(si) svarbias vertybes, tokias kaip pagarba, draugystė ir sąžiningumas.

Sveikatos grupės pirmininkė dėkoja visiems stovyklos dalyviams, svečiams ir organizatoriams.

Sveikatos grupės pirmininkė V. Neliubšienė

Daugiau nuotraukų rasite mūsų Facebook puslapyje: