Informacija tėvams

Priėmimas į darželį, mokestis už vaikų išlaikymą įstaigoje, maitinimas ir kita aktuali informacija

Priėmimas

Į Mažeikių r. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes priimami vaikai, gyvenantys Sedos miestelyje ir aplinkiniuose kaimuose. Įstaigoje grupės komplektuojamos kasmet nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Rugsėjo 1 dieną visi, atvykę į darželį, vaikai užregistruojami mokinių registre, kurio duomenimis įstaigai skiriamos lėšos (už kiekvieną vaiką skiriamas mokinio krepšelis). Todėl labai svarbu tėvams iki rugsėjo 1-osios apsispręsti, ar pageidaus vesti vaiką į darželį, ir laiku pateikti prašymą. Vaikai priimami nuo 1,5 iki 6 metų amžiaus.

Tėvai, pageidaujantys vesti vaiką į darželį, privalo pateikti:

• Prašymą dėl priėmimo;
  • Vaiko gimimo liudijimo kopiją.

Priimtų į darželį vaikų tėvai iki lankymo pradžios turi:

• Pasirašyti ikimokyklinio (priešmokyklinio) ugdymo sutartį;
  • Pasitikrinti vaiko sveikatą pas šeimos gydytoją;

• Pasirinkti pageidaujamą maitinimų skaičių per dieną;

• Pateikti dokumentus, kurie patvirtintų mokesčio už darželį lengvatos suteikimą.

Vaikų priėmimo į Mažeikių r. Sedos darželio ikimokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašas

Prašymų formos

Prašymo forma dėl vaiko priėmimo į darželį
Ši prašymo forma yra pagalbinė priemonė ekstremalios situacijos laikotarpiu, norint užsirašyti į eilę darželyje. Pasibaigus ekstremalios situacijos laikotarpiui turėsite atvykti į darželį ir pateikti pašymą su pirmenybę suteikiančiais dokumentais ir vaiko gimimo įrašo kopija. Prašymai bus registruojami ta data, kuria būsite pateikę elektroninę prašymo formą.

Prašymas dėl vaiko išbraukimo iš darželio sąrašų

Maitinimas

Vaikų maitinimas įstaigoje organizuojamas vadovaujantis Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu.

15 dienų valgiaraštis 1-3 metų vaikams

15 dienų valgiaraštis 4-7 metų vaikams

ALERGIJA IR MAISTO NETOLERAVIMAS

MAISTO PRODUKTŲ GRUPĖS

Mokestis

Mokestis už vaikų išlaikymą įstaigoje skaičiuojamas vadovaujantis Mokesčio už vaikų išlaikymą savivaldybės ugdymo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašu, patvirtintu Mažeikių rajono savivaldybės tarybos 2021 m. sausio 29 d. sprendimu Nr. T1-6 „Dėl mokesčio už vaikų išlaikymą ugdymo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Kainos

Vienos dienos maitinimo kaina

Lopšelio grupėje

Pusryčiai