Naujienos

Kovo 21 dieną Mažeikių r. Sedos lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ buvo minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Tėveliai savo mažuosius į ugdymo įstaigą atvedė su skirtingomis kojinėmis, taip išreiškiant palaikymą, toleranciją šia liga sergantiems žmonėms.

„Meškučių“ grupės mokytojos V. Pocienė ir A. Sakalauskaitė pakvietė tėvelius į Pozityvios tėvystės užsiėmimą „Ribų nustatymas, sakymas „Ne“. Užsiėmimo metu skatino reflektuoti, aptarti, analizuoti patiriamus vaikų auklėjimo sunkumus. Dalyviai stebėjo ir aptarė vaidybinę situaciją, dalinosi savo pastebėjimais ir asmenine patirtimi auklėjant vaikus.

Vaikų požiūris į aplinkosaugą, rūšiavimą pirmiausiai priklauso nuo tėvų skiepijamų vertybių ir įpročių. Didelę įtaką vaikams daro ir mokytojai, kurie patys aktyviai rūšiuoja ir domisi aplinkosauga, tokį pat požiūrį perduoda ugdytiniams.

Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinio ugdymo grupėje „Drugeliai“ nuo sausio 22 iki vasario 15 d. vykdėme projektą „Ar visi darbai yra reikalingi?“. Šis projektas sudomino ne tik vaikus, bet ir tėvus, socialinius partnerius.

Vasario 14 dieną priešmokyklinės ugdymo grupės „Drugeliai“ ugdytiniai ir jų mokytojos Astra Stonkuvienė, Ernesta Anužienė ir padėjėja Vilma Mažonienė, lankėmės Sedos miesto bibliotekoje.

Šiandien priešmokyklinėje „Bitučių“ grupėje svečiavosi Domilės mama Greta. Ji atėjo ne viena, o su paslėptu maišelyje „draugu“.

Gamtosauginio ugdymo darbo grupė organizavo parodą „Užgavėnių kaukė iš antrinių žaliavų“. Dėkojame visiems dalyviams už kūrybiškai padarytas kaukes. Tikimės, kad šie išradingi ir nuotaikingi Užgavėnių personažai padės išvaryti žiemą iš kiemo.

Užgavėnės

13/02/2024

Vaikai, persirengę įvairiais personažais, užsidėję kaukes, išgužėjo į darželio kiemą švęsti Užgavėnių. Lašininis ir Kanapinis ragino susirinkusiuosius linksmintis, šokti, dainuoti, pokštauti, žaisti įvairius žaidimus.