Naujienos

Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinio ugdymo grupėje „Drugeliai“ nuo sausio 22 iki vasario 15 d. vykdėme projektą „Ar visi darbai yra reikalingi?“. Šis projektas sudomino ne tik vaikus, bet ir tėvus, socialinius partnerius.

Vasario 14 dieną priešmokyklinės ugdymo grupės „Drugeliai“ ugdytiniai ir jų mokytojos Astra Stonkuvienė, Ernesta Anužienė ir padėjėja Vilma Mažonienė, lankėmės Sedos miesto bibliotekoje.

Šiandien priešmokyklinėje „Bitučių“ grupėje svečiavosi Domilės mama Greta. Ji atėjo ne viena, o su paslėptu maišelyje „draugu“.

Gamtosauginio ugdymo darbo grupė organizavo parodą „Užgavėnių kaukė iš antrinių žaliavų“. Dėkojame visiems dalyviams už kūrybiškai padarytas kaukes. Tikimės, kad šie išradingi ir nuotaikingi Užgavėnių personažai padės išvaryti žiemą iš kiemo.

Užgavėnės

13/02/2024

Vaikai, persirengę įvairiais personažais, užsidėję kaukes, išgužėjo į darželio kiemą švęsti Užgavėnių. Lašininis ir Kanapinis ragino susirinkusiuosius linksmintis, šokti, dainuoti, pokštauti, žaisti įvairius žaidimus.

Žiema – vienas iš gražiausių metų laikų, kuris dovanoja ne tik baltas pusnis, bet ir įvairias žiemos linksmybes, o vaikai – žiemos linksmybių laukia su dideliu nekantrumu ir vaikišku džiaugsmu. Sausio 17 d. lopšelyje – darželyje „Jurginėlis“ vyko žiemos sporto šventė „Žiemos linksmybės“.

Tėvų dalyvavimas darželio veiklose, ugdymo (si) procese kartu su savo vaikais padeda vaikams lengviau prisitaikyti prie naujų situacijų, o tėvams apsilankymas ugdymo įstaigoje, padeda geriau pažinti savo vaikus skirtingose aplinkose.

Ar tu barsi, ar tu šauksi – snaigės niekaip nepagausi. Ant delniuko ji ištirpsta, lašeliu vandens pavirsta. O ant žemės – ji jau niekas. Ji ne snaigė jau, o sniegas.

„Meškučių“ grupės ugdytiniai kūrybingai paminėjo Laisvės gynėjų dieną – dalyvavo STEAM veikloje „Saugau Lietuvą nuo priešų“. Vaikai atkartojo Sausio tryliktosios įvykius: darė pilies, laužų, tankų, žmonių maketus, piešė trispalves.