Naujienos

Vasara. Vasara visada yra išskirtinė, ar ji būtų karšta, ar šalta, sausa ar drėgna (Gustave Flaubert).
Prasidėjusi vasara mums visiems sugrąžino saulę, atnešė šilumą, pražydino gėles, žaluma nuspalvino žolę ir medžius, dovanojo dar vieną linksmybę – olimpinę vasaros stovyklą „Jurginėlis“.

Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinukai mokslo metus užbaigė keliaudami į Žemaitijos sostinę – Telšius.Mes lankėmės Žemaičių kaimo muziejuje, kur vyko edukacija „Mažas piemenėlis turi botagėlį“.

Gegužės 25 dieną Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinės ugdymo grupės „Bitutė“ ugdytiniai ir jų mokytojos dalyvavome regioniniame renginyje – vaikų folkloro šventėje „Pasibovėma“, kuris vyko Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje.
Šventės iniciatorės – Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktorė A. Pitrėnienė ir direktoriaus pavaduotoja...

Nuo 2020 metų Sedos lopšelis-darželis „Jurginėlis“ vykdo projektą „Supažindinkime vaikus su sporto šakomis“. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas ir Mažeikių rajono savivaldybės lėšomis.

Gegužės 9 d. visose darželio grupėse lankėsi psichologė Ingrida, kuri ugdytiniams pravedė užsiėmimą apie konfliktų sprendimo būdus. Lėlių pagalba vaikams buvo sekama sakmė apie saulę ir vėją, kurie susiginčijo, kuris yra iš jų stipresnis. Vaidinimo su lėlėmis metu su vaikais buvo aptartas kovos neveiksmingumas sprendžiant konfliktus. Taip pat...

Gegužės 6 dieną Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinės ugdymo grupės „Bitutė“ ugdytiniai ir jų mokytojos, dalyvavome nuostabiame jubiliejiniame – 10 Mažeikių rajono lopšelių-darželių festivalyje, kuris skirtas Lietuvos futbolo šimtmečiui paminėti. Festivalio tikslas suburti kuo daugiau vaikų į organizuotą laisvalaikio praleidimą...

Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinukai gegužės 5 dieną kartu su mokytojomis Vilma Majauskiene ir Irena Monstavičiene važiavo į Kretingą, kur vyko Žemaitijos regiono švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų festivalis „Iš močiutės skrynios“. Į tradicinę šventę suvažiavo mažieji žemaitukai iš atokiausių...

Mažeikių r. Sedos lopšelio-darželio pedagogai prisideda prie projekto „Oranžinio kamuolio vajus Mažeikiuose“, skirto įprasminti Lietuvos 100-metį ir pagerbti nusipelniusius kraštiečius krepšininkus ir trenerius.