Naujienos

Birželio 4 dieną Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinukai vyko į Mažeikių r. lopšelio-darželio „Eglutė“ organizuojamą baigiamąjį renginį „Bolbynė“.

Gegužės 29 d. Mažeikių r. Sedos lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ nuskambėjo nuoširdžios džiaugsmo ir atsisveikinimo melodijos. Šią dieną darželyje vyko ypatinga šventė – atsisveikinimas su mokslo metais ir priešmokyklinės grupės vaikų išleistuvės.

Gegužės 27 dieną, priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Drugeliai" ugdytiniai ir jų mokytojos išvykome aplankyti Renavo dvaro miško parko. Apžiūrėjome Renavo dvarą, aplankėme miško parke ošiančius gamtos paminklus – storiausią Lietuvoje Renavo eglę ir Daugiavaikę liepą. Taip pat apžiūrėjome iš išorės rūsį, kurio vidus pritaikytas šikšnosparnių žiemojimui...

Šiandien darželyje vyko mokytojų ir mokytojų padėjėjų metodinių priemonių paroda – pristatymas. Parodos tikslas – pasidalinti idėjomis ir sukurti bendrą metodinių priemonių rinkinį. Pedagogės ir mokytojo padėjėjos turėjo galimybę parodyti savo meninius, kūrybinius gebėjimus. Priemones kūrė atsižvelgdamos į vaikų gebėjimus ir poreikius, skatinančias...

Gegužės 24-ąją, Mažeikių kultūros rūmuose vyko VII dainuojančių vaikų festivalis „Muzika žiedų ir vėjo 2024“. Šiame festivalyje dalyvavo Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ mergaičių ansambliukas. Šiuo renginiu siekiama populiarinti muziką, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką.