Žiemos linksmybės

17/01/2024

Žiema – vienas iš gražiausių metų laikų, kuris dovanoja ne tik baltas pusnis, bet ir įvairias žiemos linksmybes, o vaikai – žiemos linksmybių laukia su dideliu nekantrumu ir vaikišku džiaugsmu. Sausio 17 d. lopšelyje – darželyje „Jurginėlis“ vyko žiemos sporto šventė „Žiemos linksmybės“.

Šventės tikslas – stiprinti vaikų sveikatą, skatinti aktyvų judėjimą žiemos metu gryname ore, patirti gerų emocijų. Tad sulaukę nuostabios baltos žiemos su puriu sniegeliu, varvekliais ir šaltuku, gražų trečiadienio rytą, nepabūgę šaltuko, vaikučiai išskubėjo į darželio kiemą žaisti ir pramogauti. Vaikus pradžiugino linksmieji personažai besmegenis (V. Pocienė), futbolo kamuolys (D. Butkuvienė) ir zuikis (V. Neliubšienė), kurie ragino vaikus sportuoti, mankštintis, atlikti įvairias estafetes, važinėtis rogutėmis ir džiaugtis gražia žiema. Nuo linksmų judriųjų estafečių, pasivažinėjimo rogutėmis vaikų žandukus papuošė raudonis. Net lauke besikandžiojantis šaltukas vaikams tapo nebaisus. Tokios žiemos šventės ne tik stiprina ir grūdina mūsų ugdytinius, bet ir palieka malonius, neišdildomus įspūdžius, bei prisiminimus.

Šventę organizavo ir vedė sveikatos stiprinimo darbo grupė.