Žemaitijos regiono priešmokyklinukų žygis „Pagauk laisvės vėją!“

05/03/2024

Kovo 5 d. priešmokyklinių ugdymo grupių „Drugeliai“ ir „Bitutės“ vaikai ir mokytojos dalyvavome Žemaitijos regiono priešmokyklinukų žygyje „Pagauk laisvės vėją!“, kuris vyko Žemaičių Kalvarijoje.

Vaikai dalyvavo viktorinoje apie Lietuvą, įveikė suplanuotą 1150 metrų maršrutą, ant Švento Jono, Žvizdro ir Beržų kalnų „gaudė“ Laisvės vėją. Viso žygio metu lydėjo gidas, kuris supažindino vaikus su Lietuvos ir Žemaičių Kalvarijos istorija. Žygyje vaikai ugdė patriotinius jausmus ir draugiškumą žygiuodami ir skanduodami „Lietuva būk laisva“, išbandė savo ištvermę lipdami į kalnus.

Ačiū organizatoriams, mokytojoms Vilmai Butkuvienei, Donatai Budrienei už suorganizuotą nuostabų žygį ir dovanas vaikams.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos E. Anužienė, A. Stonkuvienė