Žaliosios vėliavos apdovanojimai 2023

11/10/2023

Jau antrus metus Mažeikių r. Sedos lopšelis-darželis „Jurginėlis“ dalyvauja Gamtosauginių mokyklų programoje ir šiais metais buvome apdovanoti Lietuvos švietimo įstaigos Aplinkosauginio švietimo fondo Žaliąja vėliava ir sertifikatu.

Gamtosauginių mokyklų tinklo koordinatorius Renaldas Rimavičius pakvietė Mažeikių rajono švietimo įstaigas dalyvaujančias gamtosauginių mokyklų programoje į Mažeikių muziejų, kuriame ir buvo įteikti visi apdovanojimai.

Mūsų įstaigai teko garbė pravesti renginį, pasveikinti visus ir drauge pasidžiaugti apdovanojimais. Mažeikių r. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinio ugdymo grupių „Drugeliai“ ir „Bitutės“ ugdytiniai Liepa Vindašiūtė ir Vytautas Vasiliauskas nuteikė linksmai šventės pradžiai eilėraštuku apie „Kregždutę“ ir mūsų gamtosauginiu šūkiu. Ikimokyklinio ugdymo mokytojos – metodininkės Audra Sakalauskaitė ir Vilma Pocienė dovanojo visiems savo sukurtą nuotaikingą vaidinimą apie pačias gražiausias rudens gėles – jurginus. Visos įstaigos buvo apdovanotos socialinės pedagogės Aurelijos Jonaitytės iškepta namine duonele.

Gamtosauginio ugdymo darbo grupė dėkoja visiems už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą. Parvežta vėliava kiekvieną dieną primins, kad reikia mylėti, saugoti ir puoselėti mus supančią aplinką. Išsaugoti visą kas gyvą ateinančioms kartoms.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė Loreta Juodeikienė

Daugiau renginio akimirkų rasite mūsų Facebook puslapyje: