Švenčiame vaiko dieną

17/05/2024

„Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…“ (A. Baltrūnas)

Gegužės 17-osios rytas prasideda gražia švente – vaiko diena. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ visų grupių vaikučiai ir auklėtojos išbėgo į darželio kiemą kartu pažaisti, pabūti, pasidžiaugti vaikyste. Drauge su vaikais šventėje dalyvavo meškutė Lepečkutė, kiškutis Gudrutis. Visi kartu pūtėme muilo burbulus, gaudėme balionus, piešėme kreidelėmis. Kaitinant karštai pavasario saulutei, visi dalyvavome įvairiuose žaidimuose, smagiai šokome ir dainavome, valgėme ledus, iš smėlio statėme Svajonių pilis.

Dėkojame UAB „Gabera“ už saldžias dovanas – ledus. Buvo linksma ir smagu, visi patyrėme daug nuostabių akimirkų!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Astra Stonkuvienė