Svečiuose kineziterapeutė-masažuotoja mama Ina

20/01/2023
Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinėje „Drugelių“ grupėje vyko užsiėmimas, kurį pravedė kineziterapeutė-masažuotoja Ina Kunsmonė.
Susipažinti su įdomia ir reikalinga profesija pakvietėme savo draugus iš priešmokyklinės ugdymo grupės „Bitutės“.

Kineziterapeutė-masažuotoja demonstravo vaikams priemonę plaštakų – pirštų stiprinimui, dygliuotus kamuoliukus, TENS aparatą, kurio elektrodus dėjo ant rankyčių, vaikai pajuto, kaip bėgioja skruzdėlytės, kilimėlį su adatėlėmis ant kurio lipo ir lietė pėdutėmis ir rankytėmis, ieškojome galvos sukamojo raumens (Sternocleidomastoid) ir kriaušinio raumens. Smalsiausieji tyrinėjo, kaip po paklode jaučiasi skirtingi daiktai (kaštonai, karoliai, grikiai, pupelės). Labiausia norintys išbandė masažo malonumus ant tikro masažinio stalo. Sužinojome daug naujų mankštos pratimų, naujų žodžių ir sąvokų. Vaikams buvo labai įdomu ir naudinga.
Iš visos širdies dėkojame „Drugelių“ grupės ugdytinės Vasarės mamytei Inai.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja A. Stonkuvienė