Su dovanomis į Sedos miesto biblioteką

14/02/2024

Vasario 14 dieną priešmokyklinės ugdymo grupės „Drugeliai“ ugdytiniai ir jų mokytojos Astra Stonkuvienė, Ernesta Anužienė ir padėjėja Vilma Mažonienė, lankėmės Sedos miesto bibliotekoje.

Bibliotekininkės Loreta Monkevičiūtė ir Roma Jablonskienė papasakojo apie bibliotekininkės profesiją. Taip pat pristatė Medijų ir informacinio raštingumo MIRKT projektą, kurį rengia LR Kultūros ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Buvo aptarta tema „Apie saugumą internete“. Bibliotekininkės papasakojo, kaip reikia saugiai ir labai atsakingai bendrauti internete.

„Drugelių“ grupės vaikučiai atsidėkodami už nuoširdų priėmimą, suteiktą naudingą informaciją, padovanojo bibliotekos darbuotojoms ne tik širdučių, bet ir piešinių, knygų skirtukų, kuriuos patys aplikavo, dekoravo tautinių raštų motyvais ir gintariukais.

Knygų skirtukai, piešiniai, skirti Vasario 16-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos progai.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Astra ir Ernesta