STEAM veikla su Domilės mama

14/02/2024

Šiandien priešmokyklinėje „Bitučių“ grupėje svečiavosi Domilės mama Greta. Ji atėjo ne viena, o su paslėptu maišelyje „draugu“.

Vaikams buvo užduotis atspėti, kas tame maišelyje. Visi stengėsi spėlioti, vardinti įvairius daiktus, nes liesdami sakė, kad tai kažkas kietas, apvalus, panašus gal į žaislą... Ištraukus daiktą iš maišelio, vaikai pamatė žaislą-bitutę, bet ji buvo nepaprasta, o robotė „Bitutė“. Domilės mama papasakojo, kaip ta „Bitutė“ veikia, ką ji sugeba atlikti ir kaip ją galima užprogramuoti, kad atliktu teisingai užduotis. Su dideliu susidomėjimu kiekvienas norėjo išbandyti ir užprogramuoti bitutę.

Nuoširdžiai dėkojame mamytei Gretai už nuostabią ir įdomią veiklą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja R. Kontrimienė