„RASA KIDS“ piešinių konkursas

13/01/2023
Nuo 2022 m. spalio 1 d. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlio“ ugdytiniai ir jų mokytojos dalyvauja projekte „Futboliukas“, kurį organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF).
Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis. Priešmokyklinės ugdymo grupės „Drugeliai“ ugdytiniai dalyvavo kartu su „Futboliuko“ projektu skelbtame „RASA KIDS monstriukai“ piešinių konkurse.

Piešinių konkursas sulaukė apie 500 piešinių ir įvairių kitų darbelių iš daugiau nei 150 darželių. Gražiausiu, kūrybiškiausiu piešiniu išrinktas Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinės ugdymo grupės „Drugeliai“ ugdytinio Augusto Vaitiekaus nupieštas monstriukas vardu „Dangus“. Visa grupė gavo konkurso RASA KIDS prizą – „RASA KIDS“ vandenuką.
Labai džiaugiamės ir dėkojame organizatoriams. Didelis AČIŪ visiems balsavusiems.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja A. Stonkuvienė