Paminėta pasaulinė sniego diena

15/01/2024

Ar tu barsi, ar tu šauksi – snaigės niekaip nepagausi. Ant delniuko ji ištirpsta, lašeliu vandens pavirsta. O ant žemės – ji jau niekas. Ji ne snaigė jau, o sniegas.

Priešmokyklinės ugdymo grupės „Drugeliai“ ugdytiniai ir jų mokytojos Pasaulinę sniego dieną nutarėme paminėti su Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos Renavo ir Sedos miesto bibliotekų darbuotojomis Roma Jablonskiene, Vita Viliene. Viešnios vaikus supažindino su naujomis knygutėmis ir paskaitė nuostabią Kosto Kubilinsko eiliuotą pasakaitę „Ledinukas“ ir Astros Kar pasaką „Snaigė ir paukštelis“.

Ugdytiniai atidžiai klausėsi skaitomų kūrinėlių, padėkojo bibliotekininkėms už nuostabias pasakaites, naujausias parodytas vaikiškas knygutes, o ypač už saldžias dovanas „ledinukus“. Džiaugiamės galėdami pasidžiaugti vieni kitais ir turiningai praleisti laiką.

Mokytojos Astra ir Ernesta