Netradicinių eglučių paroda „Eglutė kitaip“

22/12/2023

Gamtosauginio ugdymo darbo grupė pasiūlė visai darželio bendruomenei iš antrinių žaliavų sukurti eglutes, kurios būtų netradicinės, neįprastos – kitokios, kurios papuoštų mūsų darželį ir teiktų džiaugsmą visą šventinį laikotarpį.

Įstaigos grupių vaikai, jų tėvai ir mokytojos noriai sutiko dalyvauti netradicinių eglučių parodoje „Eglutė kitaip“. Visos darželio erdvės pasipuošė originaliomis, įdomiomis, kūrybiškomis, įvairiomis eglučių dekoracijomis. Eglutės pagamintos iš makaronų, siūlų, medžio šakelių, samanų, panaudotų kamštelių, popieriaus ir kartono.

Eglučių gaminimo procesas subūrė šeimas bendram darbui, įkvėpė šventinės dvasios ir sušildė širdeles. Džiaugiamės, kad mūsų įstaigos tėvai labai aktyvūs, kūrybiški, noriai dalyvauja visose parodose, už tai jiems labai dėkojame.

Gamtosauginės grupės pirmininkė, mokytoja metodininkė L. Juodeikienė