„Lietuvos mažųjų žaidynių“ sezono didysis festivalis palangoje

04/06/2022

Birželio 4 d. Mažeikių rajono Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ ikimokyklinės ugdymo „Meškučių“ grupės vaikai, mokytojos Raimonda ir Astra dalyvavome „Lietuvos mažųjų žaidynių“ sezono didžiajame festivalyje Palangoje.

Kiekvieną komandą sudarė 3 mergaitės, 3 berniukai ir 2 pedagogai. Vaikai įveikė visas užduotis, kurios skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui.
Šventės metu mus stebėjo olimpietis, dviratininkas Gediminas Bagdonas bei jaunimo olimpinių žaidynių laimėtoja, plaukikė Agnė Šeleikaitė. Sportininkai visiems dalyviams palinkėjo, kad kiekvienas atrastų laimę fiziniame aktyvume, o jau atradę – nepamirštų ir kasdien vadovautųsi olimpinėmis vertybėmis!
Visi grįžome su apdovanojimais ir puikia nuotaika. Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.
Projektas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Sveikatos stiprinimo darbo grupės pirmininkė A. Stonkuvienė