Jurginų puokštė bate

12/09/2022
Ruduo – tai metas, kai gamtos spalvų grožis, gėlių aromatas, besidraikantys voratinkliai, skatina naujų darbų pradžiai, naujiems siekiamas ir atradimams. Mažeikių r. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ gamtosauginė grupė pakvietė visą bendruomenę pasidžiaugti rudeniniais jurginų žiedais ir iš jų sukurti puokštę bate.

Mokytojų, vaikučių ir tėvelių sukurtos kompozicijos papuošė darželio kiemą. Seda – Jurginų sostinė. Kiekvienais metais miestelyje yra rengiama Jurginų šventė. Prisidedant prie šios gražios iniciatyvos, Sedos parkelyje nutiestas takas, o jį papuošė įvairiaspalvės gėlių kompozicijos batuose. Gamtosauginės ugdymo darbo grupės nariai džiaugiasi, didžiuojasi ir dėkoja visai darželio bendruomenei už kūrybiškumą, aktyvų dalyvavimą ir bendradarbiavimą.

Gamtosauginės grupės pirmininkė, mokytoja metodininkė L. Juodeikienė, Socialinė pedagogė - sekretorė Aurelija Jonaitytė.