Išvyka į Sedos miesto biblioteką

13/11/2023

Saulėtą lapkričio 13-osios rytą, Sedos darželio „Jurginėlis“ „Drugelių“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytojomis išskubėjo į Sedos miesto biblioteką.

Renavo ir Sedos miesto bibliotekos vykdo projektą „Ne tik skaitau, bet ir kuriu...“, kurį remia Mažeikių rajono savivaldybė. Su šypsenomis veiduose mus priėmė bibliotekininkės Loreta Monkevičiūtė, Roma Jablonskienė, Vita Vilienė.

Ugdytiniai, smalsiais žvilgsniais apžiūrinėjo bibliotekos patalpas, pilnas lentynas knygų.

Su dideliu įdomumu klausėsi Renavo bibliotekininkės skaitomos pasakos apie ežiuką ir dramblį „SPYGLYS“. Dalyvavo edukacinėse veikloje, piešimas ant lėkštės, piešimas ant akmenėlių, piešimas ant balionų.

Naujausių knygučių vartymas, susipažinimas su naujais žaidimais, praturtino priešmokyklinukų kasdienybę. Iš visos širdies dėkojame už diplomus, nuostabias dovanėles, o svarbiausia už bendrystę, gerą nuotaiką.

Vaikai pažadėjo bibliotekininkėms, kad lankysis bibliotekoje dažniau, atsives tėvelius, seses, brolius, ir draugus. Ačiū už viską!

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Drugeliai“ mokytojos Astra ir Ernesta