Gerumo akcija „Širdis į širdį“

21/12/2023

Advento metu Kalėdoms ruošiamės pastebėdami šalia esantį, pasidalindami su kitu savo laiku, geru žodžiu, kantrumu, viltimi.
Prieš šventes, aplankyti Sedos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje gulinčius ligonius, Sedos darželio-lopšelio „Jurginėlis“ priešmokyklinukams yra tapusi gražia tradicija.

Gruodžio pradžioje, Sedos darželio priešmokyklinės ugdymo grupės „Drugeliai“ ugdytiniai ir jų mokytojos, paskelbė gerumo akciją „Širdis į širdį“ iniciatyvą.
Prie akcijos prisidėjo ugdytinių tėveliai. Mamytėms, mokytojoms padedant, vaikai iškepė širdelės formos sausainių, juos pakavo į rankomis darytus maišelius, kūrė atvirukus, rašė linkėjimus. Visas dovanėles sudėjo į dėžutę, kurią pavadino „Širdis į širdį“. Dovanėlių, šiltų linkėjimų, įdėjo palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje dirbantiems gydytojams ir slaugytojoms.
Ši akcija buvo nauja patirtis vaikams. Savo gerais darbais sušildė kitų žmonių širdeles.
Didžiuokimės vaikais, kurių širdelės kupinos gerumo.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Astra Stonkuvienė