Gamtosauginis sąskrydis „Mes – gamtos vaikai“

16/05/2024

Mažeikių r. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ gamtosauginio ugdymo darbo grupės pirmininkė L. Juodeikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, grupės koordinatorė R. Milieškienė, drauge su priešmokyklinio ugdymo grupės „Drugelių“ vaikais ir mokytoja A. Stonkuviene, dalyvavo Mažeikių darželyje-mokykloje „Kregždutė“, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų gamtosauginiame sąskrydyje „Mes – gamtos vaikai“.

„Drugelių“ grupės ugdytiniai įspūdingai pristatė savo įstaigą „Robotų“ šokiu, kurie atkeliavo į žemę padėti žmonėms rūšiuoti šiukšles, kad mūsų planeta būtų švaresnė. Po prisistatymo vaikai dalyvavo „Miško laumės“ edukacijoje ir linksmai leido laiką. Susipažino su įvairiais miško augalais, susikūrė ir pasigamino karūnas iš miško augalų. Pilni gerų įspūdžių, pasisėmę žinių ir naujų idėjų, apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis grįžome į savo darželį.

Gamtosauginio ugdymo darbo grupės pirmininkė mokytoja-metodininkė L. Juodeikienė