Eglutės įžiebimo šventė

07/12/2023

Gruodžio mėnesį visame pasaulyje, visuose miestuose organizuojamos eglutės įžiebimo šventės. Visi puošiasi namus, kiemus, gatves, pasipuošė ir darželis.

Ketvirtadienio rytą, skambant nuotaikingai muzikai lopšelio-darželio „Jurginėlis“ salėje papuošta eglutė sukvietė vaikučius ir darbuotojus pajausti šventinę nuotaiką. Atkeliavęs Nykštukas, tardamas įvairius burtažodžius, bandė įžiebti eglutę, bet tik vaikų pagalba skaičiuojant iki dešimt eglutė įsižiebė. Ji nušvito suteikdama visiems daug džiugesio ir gerų emocijų. Vaikai kartu su Nykštuku „važiavo“ Kalėdiniu traukinuku, dainavo daineles apie žiemą, šoko snaigių šokį ir svajojo apie artėjančias šventes ir dovanas. Nuo šiol, spindinti eglutė padės Kalėdų Seneliui lengviau rasti mūsų darželį, vaikučius, pamatyti jų piešinius ir laiškus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Raimonda ir
meninio ugdymo mokytoja Vilma