Edukacinė išvyka į žemės ūkį

24/05/2023
Mažeikių r. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“, „Meškučių“ grupės vaikai ir mokytojos lankėsi Vilmos ir Audriaus Vanagų pažangiame ir moderniame žemės ūkyje.
Atvykus į ūkį, mus pasitiko grupės ugdytinės Mantės šeima. Buvome supažindinti su pačiomis didžiausiomis svarstyklėmis, kuriomis pasvėrė visus „Meškučių“ grupės vaikus. Apsilankėme didžiuliuose angaruose, kuriuose laikomi grūdai, žemės ūkio padargai, įvairi technika. Sužinojome kokios grūdinės ir ankštinės kultūras sėjamos ir auginamos šiame ūkyje. Kartu bandėme atspėti, atpažinti jų pavadinimus. Mantės tėvelis parodė kur sveriami ir laikomi grūdai. Vaikai turėjo galimybę įlipti į kombainą, į keletą traktorių, susipažinti su jų valdymo prietaisais, išgirsti variklių keliamus garsus.Mantė pakvietė visus savo draugus prie vaišių stalo. Džiugi nuotaika, geros emocijos lydėjo vaikus ir mokytojas visos išvykos metu. Nuoširdžiai dėkojame Vilmai ir Audriui Vanagams už įdomią ir turiningą edukacinę išvyką.

„Meškučių“ grupės mokytojos:
Loreta Juodeikienė, Zinaida Sakalauskienė

Daugiau išvykos akimirkų rasite mūsų Facebook puslapyje: