Menu Close

AKCIJA „MES DAROM“

Balandžio 22 d. Mažeikių r. Sedos l/d „Jurginėlis“ vyko smagi ir prasminga veikla, skirta aplinkos saugojimui ir akcijos „Mes darom“ idėjai pristatyti. Vaikus aplankė visiems puikiai pažįstami personažai – Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas.
Spektakliuko metu vaikai stebėjo situaciją, kurioje Kakė Makė, sėdėdama ant suoliuko, piešė, užkandžiavo ir neatsakingai šiukšlino. Tuo metu Netvarkos Nykštukas stengėsi palaikyti tvarką ir paragino ją taip nesielgti. Kadangi vienam įtikinti nepavyko, jis pakvietė į pagalbą vaikus.
Mažieji aktyviai įsitraukė – jie paaiškino, kodėl šiukšlinti negalima, priminė, kad žemė liūdi, kai ją teršiame, ir džiaugiasi, kai ją saugome bei tvarkome. Vaikai ne tik padėjo personažams rasti sprendimą, bet ir patys pažadėjo rūpintis savo aplinka, nešiukšlinti bei skatinti kitus elgtis atsakingai.
Veiklos pabaigoje visi kartu garsiai sušukome: „MES DAROME – GAMTA DŽIAUGIASI!“
Po spektaklio Netvarkos Nykštukas dar aplankė vaikus jų žaidimų aikštelėse ir džiaugėsi matydamas, kaip jie stengiasi laikytis savo pažadų ir būti tikrais gamtos draugais.


Ikimokyklinio ugdymo mokytojos E. Anužienė, V. Pečiulytė

Skip to content