Šiandien priešmokyklinės „Bitutės“ grupės vaikai kartu su mokytojomis leidosi į prasmingą ir kupiną įspūdžių žygį „Einam pavasario įkvėpti 2026!“ Šis renginys subūrė Žemaitijos regiono priešmokyklinio ugdymo grupes bendram tikslui – patirti judėjimo džiaugsmą, pažinti Žemaičių Kalvarijos miestelio istoriją, „įkvėpti“ pavasario ant Sakalo kalvos, stiprinti fizinę bei emocinę sveikatą. Žygis tapo puikia proga vaikams mokytis bendradarbiavimo, ištvermės ir gžiaugtis aktyvia veikla gryname ore. Diena buvo kupina gerų emocijų, šypsenų ir naujų atradimų.
Priešmokyklinio ugdymo mokytojos R. Kontrimienė ir V. Neliubšienė