Naujienos

Balandžio 30 d. Skuodo miesto viešojoje R. Granausko bibliotekoje vyko kūrybinio projekto „Keliaujantis teatras“ baigiamasis renginys-šventė. Šioje šventėje dalyvavo ir mūsų Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinių grupių mažieji artistai („Bitučių“, „Drugelių“).

Balandžio 29 dieną Sedos lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ tvyrojo ypatinga nuotaika – čia vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ festivalis. Šis projektas, skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, skatinti jų fizinį aktyvumą, ugdyti sveikos gyvensenos įpročius ir suteikti mažiesiems nepamirštamų įspūdžių.

Mažeikių r. Sedos lopšelio – darželio „Jurginėlis“ „Kiškučių“, „Boružiukų“, „Meškučių“, „Drugelių“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Mielas vaikeli, švęski dieną tu darželio“, skirtame pasaulinei vaikų darželio dienai paminėti, kuri kasmet švenčiama balandžio 21-ąją dieną. Vaikai, kartu su mokytojomis, linksmai...

Šiandien, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijoje vyko Žemaitijos regiono priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo bendruomenių vaikų meninio skaitymo konkursas „Pavasario įkvėpti“ (konkursas skirtas Žemaitiško rašto metams paminėti).

Šių metų balandžio 9 dieną, Mažeikių r. Sedos lopšelio-darželio "Meškučių" grupės ugdytiniai su mokytojomis dalyvavo Skuodo r. Mosėdžio lopšelio-darželio organizuojamame Žemaitijos regioniniame renginyje "Poiki mona šeimynelė", kuris vyko Skuodo r. Mosėdžio svečių namuose "Kaštonas".

Balandžio 4 d. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinių „Drugelių“, „Bitučių“ grupių vaikai dalyvavo regioniniame kūrybiniame projekte „Keliaujantis teatras“, kuris skirtas Žemaitijos regiono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizacijų ugdytiniams.

Šv. Velykos – pavasario prabudimo ir prisikėlimo šventė, kai atbudusi gamta dovanoja mums gaivią žalumą, paukštelių čiulbesį, saulutės šilumą. Trečiadienio rytą „Boružiukų“ grupės mokytojos pakvietė vaikus ir tėvelius į velykinę edukaciją „Marguti, tu gražus“.

Sedos Carito organizacija dėkoja Mažeikių r. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ bendruomenei prisidėjusiems prie gerumo akcijos. „Pasidalinimo maišeliai“ su Jūsų suaukotais maisto produktais dalinami nepasiturintiems žmonėms.

Žemės diena – kartą metuose visame pasaulyje minima šventė, skirta atkreipti dėmesį į mūsų planetos ekologinę būklę bei aplinkosaugos problemas.