Šventinis rytmetis „Iškepsiu kepinėlį – nudažysiu kiaušinėlį“

29/03/2024

Šv. Velykos – pati džiugiausia ir labiausiai laukiama pavasario šventė, kuri leidžia mėgautis atgimstančia gamta, gražiomis spalvomis, artimų žmonių buvimu šalia.

Šiltą ir gražų šį pavasarišką penktadienio rytą "Kiškučių" grupės ugdytiniai, tėveliai ir mokytojos susirinko į salę šventiniam rytmečiui. "Kiškučių" grupės vaikai pasveikino saulutę, pakvietė palaistyti žemelę, pašoko nuotaikingą šokį "Viščiukai". Suradę pintinę margučių, džiaugėsi jų spalvomis ir raštais.

Populiariausias vaikų velykinis žaidimas – margučių ridenimas. Tėvai su vaikais dalyvavo estafetėje, kuri pareikalavo ypatingo atidumo, reikėjo nutempti nesumuštus kiaušinius lankuose iki tikslo.

Daug džiugių emocijų vaikai patyrė, kai tėvai juos supo sūpuoklėse (paguldę į lovatiesę). Smagus kiaušinių marginimas dekupažo būdu, suvienijo bendrai veiklai. Po širdžiai mielos veiklos visi vaišinomės "Velykų bobutės" iškeptu prancūzišku pyragu.

Dėkojame tėvams, kurie rado laisvą valandėlę ir kartu praleido šį šventinį rytmetį. Svarbiausia – smagiai praleistas laikas ir patenkintos mažos širdelės, kurios nuteikia mus gražiam Šv. Velykų laukimui.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė Loreta Juodeikienė