Įstaigų festivalis „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“

29/04/2024

Balandžio 29 dieną Sedos lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ tvyrojo ypatinga nuotaika – čia vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės 2024“ festivalis. Šis projektas, skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, skatinti jų fizinį aktyvumą, ugdyti sveikos gyvensenos įpročius ir suteikti mažiesiems nepamirštamų įspūdžių.

Festivalio metu darželio auklėtiniai dalyvavo įvairiose smagiose rungtyse: varžėsi estafetėse, įveikė kliūčių ruožus ir demonstravo savo vikrumą bei iš tvermę. „Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis 2024“ tapo tikra švente mūsų darželyje.

Dėkojame Mariui Zozai už linksmas užduotis ir estafetes. Šis renginys dar kartą įrodė, kad sportas ir fizinis aktyvumas gali būti ne tik naudingas, bet ir labai smagus.

Sveikatos grupės pirmininkė V. Neliubšienė