Regioninis kūrybinis projektas „Keliaujantis teatras“

04/04/2024

Balandžio 4 d. Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinių „Drugelių“, „Bitučių“ grupių vaikai dalyvavo regioniniame kūrybiniame projekte „Keliaujantis teatras“, kuris skirtas Žemaitijos regiono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizacijų ugdytiniams.

Projekto tikslas – plėtoti vaikų kūrybinės, meninės raiškos ir kalbinių galimybių spektrą, taikant vaidybos metodą ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje.

Skuodo r. Ylakių lopšelyje-darželyje vyko kūrybinio projekto „Keliaujantis teatras“ pirmasis etapas. Projekte dalyvavo Viekšnių lopšelis-darželis „Liepaitė“, Skuodo lopšelis-darželis „Liepaitės“, Ylakių lopšelis-darželis ir Sedos lopšelis-darželis „Jurginėlis“ su spektakliuku „Sėklytė“.

Džiaugiamės dalyvaudami projekte „Keliaujantis teatras“, kuris suteikė ugdytiniams galimybę patirti kūrybinį džiaugsmą ir bendradarbiavimą tarp Žemaitijos regiono ikimokyklinių ugdymo organizacijų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos A. Stonkuvienė, R. Kontrimienė
ir meninio ugdymo mokytoja V. Majauskienė