Renginiai žemės dienai paminėti

22/03/2024

Žemės diena – kartą metuose visame pasaulyje minima šventė, skirta atkreipti dėmesį į mūsų planetos ekologinę būklę bei aplinkosaugos problemas.

Kovo 20 dieną Sedos lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ vyko Žemės dienos atidarymas „ROBOTUKAI RŪŠIUOJA – ŽEMĖ DĖKOJA“. Iškilmingai iškelta Žemės vėliava.

„Drugelių“ grupės ugdytiniai ir mokytojos viso darželio vaikams surengė, daug įspūdžių palikusį, robotų pasirodymą. Robotų misija – išmokyti visus rūšiuoti ir išsaugoti mūsų žemę. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės gamino rūšiavimo dėžes – robotus ir parengė pristatymus. Vaikai dalyvavo linksmosiose estafetėse, padėjo robotams surūšiuoti krūvą šiukšlių.

Kovo 22 dieną vyko šventinis rytmetis „Linksmi linkėjimai Žemei“. Priešmokyklinių grupių „Drugeliai“ ir „Bitutės“ vaikai vaidino spektakliuką, pastatytą pagal K. Foglos „Maža sėklytė“ apsakymą. Viešnia Jurgita Vindašienė su dukra Liepa atliko dainą „Puiki diena“. Rytmečio dalyviai palinkėjo Žemei gyvuoti ilgai, džiuginti paukštelių čiulbesiu, švariu vandeniu, derlingais laukais ir žaliais miškais.

Rūpintis Žemės išsaugojimu kiekvieną dieną privalome visi.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos A. Stonkuvienė, E. Anužienė, R. Kontrimienė