Saulėtą popietę, „Meškučių“ grupės vaikai su mokytojomis, pakvietė tėvelius į „Pavasario koncertą“. Smagiai dainuodami, šokdami užbaigė šiuos mokslo metus, vyresniuosius vaikus palydėjo į „Bitučių“ grupę.
Džiaugiamės turiningais ir bendruomeniškai praleistais mokslo metais.
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos A. Sakalauskaitė ir V. Pocienė