2026 m. gegužės 20 d. Mažeikių centriniame stadione vyko Mažeikių rajono lopšelių-darželių „Futboliuko festivalis 2026“, subūręs mažuosius futbolo mylėtojus aktyviai ir linksmai praleisti laiką kartu. Festivalyje dalyvavo ir Sedos lopšelio-darželio „Jurginėlis“ priešmokyklinukai.
Mažieji dalyviai smagiai įsitraukė į įvairias estafetes, žaidimus bei užduotis su futbolo elementais. Vaikai demonstravo vikrumą, komandinį darbą, draugiškumą ir puikią nuotaiką. Festivalis suteikė daug džiugių emocijų, judėjimo džiaugsmo bei skatino vaikų fizinį aktyvumą.
Dėkojame renginio organizatoriams – ikimokyklinio fizinio ugdymo mokytojui metodininkui Mariui Zozai ir Mažeikių sporto mokyklos futbolo treneriui Nerijui Gudaičiui už smagią ir aktyvią sporto šventę vaikams!
Sveikatos stiprinimo darbo grupės pirmininkė Vilma Neliubšienė