Supažindinkime vaikus su sporto šakomis

24/05/2022
Nuo 2020 metų Sedos lopšelis-darželis „Jurginėlis“ vykdo projektą „Supažindinkime vaikus su sporto šakomis“. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas ir Mažeikių rajono savivaldybės lėšomis.

Kad ir kaip gaila, tačiau projektas eina į pabaigą liko vos keletas užsiėmimų. Gegužės 24 d. Sedos lopšelio-darželio kiemas skambėjo nuo vaikų krykštavimų, juoko, gerų emocijų, vyko sporto projekto baigiamasis renginys. Labai džiaugiamės kad į mūsų šventę atvyko ne tik treneriai, kurie su vaikais nuoširdžiai dirbo beveik du metus, sulaukėme ir netikėtų svečių, Mažeikių krepšinio komandos kapitono Mindaugo Motuzo ir perspektyvaus tos paties komandos žaidėjo Lauryno Andrijausko. Vaikai turėjo galimybę pabendrauti su tikrais krepšinio žaidėjais!

Šis renginys vaikų atmintyje išliks dar ilgai...

Džiaugiamės, išaugusiais, sustiprėjusiais, ištvermingais savo įstaigos vaikais. Šventę vainikavo gausios dovanos, padėkos raštai, medaliai, taurės.

Dėkojame tėveliams, bendruomenės nariams, kurie aktyviai įsijungė į mūsų veiklas, treneriams, mokytojams, mokytojų padėjėjoms ir visiems bendruomenės nariams.

Dėkojame pirmokėliams ir jų mokytojai Ingai Noreikienei, mokytojo padėjėjai Sandrai Katkuvienei už tai, kad visada noriai įsijungia į mūsų įstaigos organizuojamus projektus, šventes, už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Projekto vadovė Rasa Milieškienė