Europos judumo savaitė 2021. Judėk tvariai. Išlik sveikas!

23/09/2021

EUROPOS judumo savaitės šūkis šiemet yra „Judėk tvariai. Išlik sveikas!“. Žmonės raginami palaikyti fizinę ir psichologinę formą, tyrinėti savo miesto, regiono ar šalies grožį ir rinktis transportą, kuris nekenkia aplinkai ir kitų žmonių sveikatai.

Prie 20-osios EUROPOS judumo savaitės, kurios tema „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“ renginių, prisidėjo ir mūsų Mažeikių r. Sedos darželio bendruomenė.
Judumo savaitę vykdėme judumą skatinančias veiklas: rytinė mankšta lauke „Judu krutu - sveikas esu“, priešmokyklinukų žygis su šiaurietiškomis lazdomis apie savo mokyklą, ikimokyklinio amžiaus ugdytinių žygis pėsčiomis „Rudenėli, aš žygiuoju sveikas!“ Įveiktas atstumas pėsčiomis nuo darželio iki Sedos „Sporto komplekso“ ir „Sedos“ ežero.
Dviratukų diena „Dviratukas - mano draugas“ vaikams suteikė daug smagių emocijų. Visas veiklas ir emocijas perkėlėme ant balto popieriaus lapo. Piešinių konkurso tema „Aplinkai draugiškos transporto priemonės“. Europos judumo savaitės baigiamasis akordas, rugsėjo 22-oji - „Diena be automobilio“. Šią dieną, tėveliai ir vaikučiai, skatinami populiarinti tvarias transporto priemones.
Važinėjimasis dviračiais, vaikščiojimas pėsčiomis mus daro laimingais, sveikais. Populiarindami važiavimą dviračiais, paspirtukais, riedučiais, ėjimą pėsčiomis, turėsime galimybę bendrauti ir bendradarbiauti su bendraminčiais, ugdyti bendruomeniškumą ir vienybės jausmą.
Linkiu visiems judėti tvariai ir išlikti sveikiems!

Sveikatos stiprinimo darbo grupės pirmininkė A. Stonkuvienė

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ 2021. JUDĖK TVARIAI. IŠLIK SVEIKAS! EUROPOS judumo savaitės šūkis šiemet yra „Judėk tvariai....

Posted by Mažeikių r. Sedos darželis on 2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienis